Domů Obchodní podmínky

Obchodní podmínky  a  Reklamační řád

Náš internetový obchod poskytuje záruku na zboží v rozsahu ustanovení obecně platných předpisu. Případné reklamace vyřídíme v souladu platnými právními předpisy (Občanský zákoník pro fyzické osoby, Obchodní zákoník pro právnické osoby).

Zjistí-li kupující po převzetí zboží, že má zboží vady, je povinen tuto skutečnost bez zbytečného odkladu oznámit prodávajícímu.

Postup při reklamaci :

1.        Informujte nás o reklamaci telefonicky nebo e-mailem.

2.        Zboží zašlete jako doporučený balík na naši adresu.

3.        Do zásilky uveďte důvod reklamace a přiložte kopii daňového dokladu.

Reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději však do 30 dnů od jejího vzniku a vyrozumíme Vás o tom zasláním e-mailu na Vámi uvedenou adresu.  Bude-li reklamace uznána jako oprávněná, zajistí prodávající bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 30-ti dnu ode dne uplatnění reklamace, výměnu zboží, případně vrácení peněz

Jako oprávněnou nelze uznat reklamaci zboží, jehož vady vznikly:

- neodborným použitím, mechanickým poškozením nebo opotřebením,

- živelnými pohromami nebo  jinými vnějšími vlivy.

- Výrobek byl poškozen při přepravě (Zjevné poškození zboží nebo jeho obalu je třeba ihned řešit s dopravcem. Zákazník není povinen takovéto zboží od dopravce převzít a musí o zjištěném poškození neprodleně informovat prodejce).

Odstoupení od smlouvy :

Kupující má dle §1829 odst. 1 občanského zák. č. 89/2012 Sb. (obč. Zák.), právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží bez známek používání nebo opotřebení, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě. Po navrácení zboží, prodávající zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku za zboží předem dohodnutým způsobem. Náklady spojené s dopravou se nevrací.

 

Ochrana osobních údajů

Abychom Vám mohli nabídnout naše služby, potřebujeme znát některá Vaše osobní data. Respektujeme Vaše soukromí, a tak se snažíme množství těchto dat minimalizovat na ta nejnutnější a data chráníme před zneužitím. Naše práce s osobními daty plně podléhá zákonným normám, zejména zákonu o ochraně osobních údajů.

Osobní údaje

Od Vás jako od zákazníka fyzické osoby musíme při nákupu požadovat tyto údaje: jméno a příjmení, úplnou poštovní adresu, telefonické spojení, e-mailovou adresu. Tyto údaje jsou nezbytné k Vaší identifikaci, ke komunikaci s Vámi, k realizaci prodeje zboží a zaúčtování Vaší platby za zboží. Pokud nakupujete jako firma potřebujeme navíc adresu sídla firmy, IČ a DIČ.

Údaje o Vaší činnosti

Údaje o Vašich nákupech, reklamacích a další Vaší činnosti v našem internetovém obchodě mají rovněž důvěrný charakter a podléhají stejným bezpečnostním pravidlům jako práce s osobními údaji.

Shrnutí

Všechna data, která o Vás a Vašich nákupech získáme, chráníme před zneužitím, nikomu jinému neposkytujeme (vyjma společností zajišťující spediční služby nebo platební styk, které obdrží nezbytné minimum informací o zákazníkovi, potřebné pro bezproblémové vyřízení konkrétní objednávky) a slouží pouze ke kvalitnímu poskytování našich služeb. Vyhrazujeme si právo využít Vaše údaje k zasílání informací o slevách, novinkách a dalších marketingových aktivitách. V každém takto zaslaném e-mailu je návod, jak nám jednoduše sdělit že si toto nepřejete a takové používání nám zakázat. Rovněž máte právo kdykoliv nám písemně sdělit jakékoliv změny, doplnění, žádost o zlikvidování všech Vašich osobních údajů, které jste nám dříve poskytli.

Váš souhlas

Používáním našeho internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním osobních údajů v uvedené míře a souhlasíte s výše uvedenými pravidly.

 

!!! OSOBNÍ VÝBĚR A PRODEJ JE MOŽNÝ POUZE NA PROVOZOVNĚ VE VIZOVICÍCH !!! 

!!! TERMÍN SI PROSÍM DOHODNĚTE PŘEDEM !!!

provozní doba: Po-Pá 7:30 - 15:30 hodin

Provozovna (osobní výběr, prodejní místo, sklady):

TRNKY-BRNKY s.r.o.

Lázeňská 1150

763 12 Vizovice

telefon: +420 736 486 802

 
KDE NÁS VE VIZOVICÍCH NAJDETE?

Platí pro příjezd od Zlína i Vsetína: na křižovatce u kostela odbočíte směr Valašská Polanka, Púchov. Po cca 200 m na další křižovatce (označeno jako směr Valašský šenk) odbočíte vpravo do ulice Kopanická,která plynule přechází v ulici Lázeňskou. Ujedete cca 500 m a odbočíte vpravo do uličky mezi domy (je zde směrovka redakční budova Trnky-brnky s.r.o., ULTRAPLAST a další) a jste na adrese provozovny Lázeňská 1150, Vizovice 763 12.

Office:
TRNKY-BRNKY s.r.o.
Na Zámecké 1518/9
140 00 Praha 4 - Krč

IČO: 27134458
DIČ: CZ 27134458
bankovní spojení:
ČSOB 243362225/0300

 • VYROBENO V ČR

  Zaručujeme 100% kvalitu výrobků na světové úrovni.

 • BEZPEČNÝ NÁKUP

  Platba přes internetbanking nebo kreditní kartou přes zabezpečenou platební bránu GP webpay.

 • VRÁCENÍ PENĚZ

  Pokud s našimi produkty nebudete spokojeni, do 14 dní Vám vrátíme peníze

 • ZÁRUKA 3 ROKY

  Na naše boxy nabízíme prodlouženou záruku až na 3 roky.

 • OKAMŽITÉ DORUČENÍ

  Na skladě máme neustále přes 1000 boxů. Ten Váš můžete mít doma už zítra!

 • SLEVA -50%

  Nákupem přímo od výrobce ušetříte až polovinu oproti běžné ceně v obchodech.

 • OVĚŘENÝ OBCHOD

  Náš obchod patří mezi ověřené internetové prodejce.

Zjistěte více o naší firmě

Přečtěte si o nás
 • eKomi - Customer Award
 • Shopzilla Certified
 • Heureka